Libet – producent kostki brukowej

Libet, jeden z dwóch wiodących producentów kostki brukowej. Bogata oferta sprawia, że możemy zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. Nowoczesność przeplata się z tradycją i praktycznością wyrobu. Oryginalne produkty nawierzchniowe zdecydowanie zmieniają miejsca wokół nas na coraz to ładniejsze.

LIBET to przede wszystkim piękne i nowoczesne kostki brukowe małe PICCOLA, większe NOSTALITY, AKROPOLE, po duże Via Castello, Via Trio. W przepięknym wydaniu ELEGANTE /posypki/ dzięki, której powierzchnia sprawia wrażenie naturalnego kamienia. Naturalność nawierzchni i bogata kolorystyka, pozwala na stworzeni e idealnego otoczenia.

Kolorystyka COLORMIX, to uzyskanie ciekawej kolorystki, która pozwala brukarzowi układać kostkę z palety, nie stosując dotychczasowej zasady trzech palet. Piękne prostokąty IMOLI -to nowoczesność i funkcjonalność. Zastosowanie zarówno na podjazdach jak i na tarasach. Via Trio i Via Castello to elegancka kostka o dużych wymiarach spowodują zupełnie nowy wygląd każdej posesji. MODENY, to mniejsze kostki, ale równie praktyczne co piękne. Spowodują nam ujednolicenie całej przydomowej przestrzeni. Taras, wejście i podjazd, dzięki Modenie skomponują jednorodną całość.

Kostka charakterystyczna to ANTICO, specjalnie postarzana aby uzyskać efekt nawiązujący do specyficznego otoczenia. Drewnianych domów, dachów z trzciny lub dworków to idealny produkt, którym nawiążemy do zamierzonego specyficznego charakteru otoczenia.

Płyty tarasowe w wykonaniu LIBET, to piękno, nowoczesność i funkcjonalność IMPRESSIO to nowoczesna architektura, oryginalne materiały, które skutecznie zmieniają nasze wyrafinowane potrzeby. Płyty typu MAXIMA (80x80cm), FORUM ROMANUM, TRAWERTYN, MONZA tutaj najważniejsza jest nowoczesność i szlachetność materiału. TOSCANIA, VENETIA, TORINO te produkty nawiązują do tradycyjności i ciepłych, śródziemnomorskich klimatów.

Galanteria betonowa to palisady typu KRAVENTO- BASSO, GRANDE, ALTO możliwości jakie ma ten produkt jest nie do wyczerpania. Schody wykończenia alejek, chodników, podjazdów nasypów, skalników, tarasów itp. Dodatek, który musi znaleźć się tam, gdzie sprawi, że cała powierzchnia jest jednolita. Mimo uskoków i różnic w terenie. Budowle palisadowe, nie tylko zdobią ogród, ale również dzielą jego przestrzeń. Pięknie komponują z porośniętymi zieleńcami, rabatami i krzewami.

Produkty SPLITOWANE to CEGŁY, PALISADY, KAMIEŃ OGRODOWY to wyroby betonowe, które swoją strukturą przypominają kamień łupany. Materiał znakomicie nadaje się do wykańczania murów, ogrodzeń, ścieżek i skwerów. Otoczenie drzew, oczek wodnych i rond to miejsca dla zastosowania tego typu materiałów oferowanych przez firmę LIBET.